  4. Solano SP40001A Gogle narciarskie dla dorosłych
  • Solano SP40001A Gogle narciarskie dla dorosłych
  • Watch the product:
  • Додати рецензію:
  • Код: GSO-SP40001A
  • Sold: 1 szt.
  • Виробник: Solano
  • Код виробника: 5904305830384
  • Доступність: Немає
     (0 szt.)
  • szt.
    Недоступний
  • Blik Швидкі платежі Blik.
Ми виконуємо замовлення протягом 24 годин.
Цей продукт має річну гарантію.
Print
GOGLE NARCIARSKIE SOLANO DLA DOROSŁYCH
MODEL: SOLANO SP 40001A
SP-40001A
Czarno-szara ramka z poliwęglanu z czarną gumką,
szkła szare
kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne – 18%-43%
Do wszystkich gogli można dokupić wkładkę optyczną
Wymiary:
Wysokość z ramką 90 mm
szerokość 125 mm