  4. Solano SP40001A Gogle narciarskie dla dorosłych
  • Solano SP40001A Gogle narciarskie dla dorosłych
  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GSO-SP40001A
  • Sprzedano: 1 szt.
  • Producent: Solano
  • Kod producenta: 5904305830384
  • Dostępność: Brak towaru - Zapytaj o dostępność
     (0 szt.)
  • szt.
    Niedostępny
  • Płatności Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Przelewy24, Płatność przy odbiorze, Paypal
  • Blik Szybkie płatności Blik.
  • Kurierem GLS - zamówienia złożone do godziny 12:00.
  • Kurierem InPost (również paczkomaty) - zamówienia złożone do godziny 13:30
  • Kurierem Poczta Polska (Pocztex) - zamówienia złożone do godziny 15:00
Zamówienia złożone w weekendy i świeta realizowane są w pierwszy dzień roboczy natępujący po nich.
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Drukuj
GOGLE NARCIARSKIE SOLANO DLA DOROSŁYCH
MODEL: SOLANO SP 40001A
SP-40001A
Czarno-szara ramka z poliwęglanu z czarną gumką,
szkła szare
kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne – 18%-43%
Do wszystkich gogli można dokupić wkładkę optyczną
Wymiary:
Wysokość z ramką 90 mm
szerokość 125 mm