  4. Solano SP40001A Ski Goggles For Adults
  • Solano SP40001A Ski Goggles For Adults
  • Watch the product:
  • Add feedback:
  • Code: GSO-SP40001A
  • Sold: 1 szt.
  • Manufacturer: Solano
  • Manufacturer's code: 5904305830384
  • Availability: None
     (0 szt.)
  • szt.
    Out of stock
  • Blik Fast Blik payments.
We complete the order within 24 hours.
The product is covered by a one-year warranty.
Print
GOGLE NARCIARSKIE SOLANO DLA DOROSŁYCH
MODEL: SOLANO SP 40001A
SP-40001A
Czarno-szara ramka z poliwęglanu z czarną gumką,
szkła szare
kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne – 18%-43%
Do wszystkich gogli można dokupić wkładkę optyczną
Wymiary:
Wysokość z ramką 90 mm
szerokość 125 mm